Wszechstronność zastosowania płytek marmurowych

Wszechstronność zastosowania płytek marmurowych

Płytki marmur łączą w sobie estetykę tego naturalnego kamienia i zalety gresu.

Płytki gresowe to materiał, który można położyć niemal wszędzie, od podłogi po ścianę, a także w dowolnej przestrzeni, jak kuchnie, łazienki, salon, przedpokój, tarasy, lista nie ma końca. Marmurowy styl płytek gresowych doda każdemu pomieszczeniu eleganckiego charakteru w wyjątkowy sposób w porównaniu do estetyki, którą uzyskasz ze standardowych płytek gładkich.

Wszechstronność zastosowania płytek marmurowych

Wprowadź płytki marmur do swojego wnętrza

Wielkoformatowe płytki marmur w jasnej kolorystyce pięknie prezentuje się na ścianach i podłogach, zapewniając doskonały, czysty, współczesny wygląd pomieszczeń. Większe formaty płytek sprawdzają się szczególnie dobrze w przypadku dużych otwartych podłóg lub ścian, a dzięki wzornictwu i błyszczącemu wykończeniu możesz nadać swojemu domowi prawdziwy marmurowy wygląd bez konieczności wydawania dużych kwot. Znajdziemy w sprzedaży różne formaty płytek imitujących marmur, zarówno większe, jak i mniejsze płytki doskonale nadają się do dekoracji przestrzeni mieszkalnych, łazienek i kuchni.

Wybierając płytki marmur do swoich wnętrz możesz spodziewać się oszałamiającego luksusowego efektu. Gresowe płytki ścienne i podłogowe dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, imitują polerowany marmur bez potrzeby nadmiernej konserwacji i pielęgnacji. Klasyczne płytki z efektem marmuru są niezwykle modne i stylowe, mogą uwydatnić wyraźną, nowoczesną przestrzeń i wnieść do niej odrobinę luksusu. Takie płytki posiadają pięknie żyłkowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno na ścianach, jak i podłogach. Płytki matowe mają bardziej miękkie wykończenie, natomiast błyszczące rozświetlają pomieszczenia.

Płytki marmur znajdziemy w dużym wyborze na stronie https://kaflando.pl. Płytki gresowe imitujące marmur mogą różnić się kolorem, tonacją, kształtem i żyłkami, co daje bardzo naturalny efekt na powierzchni. Dzięki temu mamy materiał o właściwościach technicznych przewyższających naturalny marmur, co czyni takie płytki idealnym wyborem na podłogi i ściany wymagające większej higieny i trwałości.